Zlatý Oscar pro Spectrasol! Jsme nejlepší firmou v oblasti inovací

23. 10. 2023 | Aktuality, Články

Máme v kapse firemního Oscara! Podařilo se nám tak v kategorii Inovace soutěže Český Goodwil, která oceňuje firmy, jichž si lidé váží pro jejich odpovědný přístup k podnikání a poctivou práci. Probojovali jsme se mezi 225 nominovaných firem, a nakonec oslavovali první místo v jedné z pěti kategorií!

Projekt firemních Oscarů Český Goodwill oceňuje firmy, které konají z dobré vůle a jejich práce je prospěšná pro společnost. V letošním 11. ročníku se úspěchem můžeme pochlubit i my! „Vážíme si toho, že naše světlo zazářilo! A to i přes to, že nová témata a přístupy ke světlu, které neseme, nejsou ještě ve společnosti etablovány. Co víc si přát než zlato z kategorie inovací, kterým jdeme naším startupem, smýšlením a výslednými produkty naproti,“ komentuje Daniel Jesenský, managing director společnosti Spectrasol.

 

 

Kategorie inovace je v podání soutěže Goodwill oslavou podnikatelů a společností, kterým se daří skloubit inovativní snahy se záměrem rozvíjet tradiční hodnoty. Oslavuje také autory zcela nových a jedinečných produktů a služeb, které souvisí s předmětem jejich podnikání. A to vše, jak je vidno díky firmovému Oscarovi, naše LED světla napodobující přirozené sluneční světlo splňují. Z finálového večera vznikla také reportáž pro CNN Prima NEWS, kterou si můžete pustit zde.

 

Získané ocenění v kategorii inovace.

Sledujte nás:

O nás v médiích