Společnost Siemens Brno postupně stále více využívá inovativní světla Spectrasol

17. 10. 2022 | Aktuality, Články

Brněnská pobočka společnosti Siemens spojila síly s firmou Spectrasol, která nainstalovala nová unikátní osvětlení do kancelářských prostor a zasedacích místností. Spolupráce začala již v září roku 2020 a práce byla rozdělená do několika etap. Momentálně jsou dokončená dvě podlaží kancelářské budovy a realizace posledního patra je v řešení. Jsme opravdu moc rádi, že s námi začala spolupracovat mezinárodní společnost jako Siemens. Jsou s námi spokojení, instalace pokračuje, a to je pro nás skvělá reference,“ vysvětluje projektový manager Spectrasol Ondřej Kubíček.

Nevhodné pracovní prostředí může mít negativní vliv nejenom na pracovní výsledky zaměstnanců, ale také na jejich psychickou i fyzickou kondici. Zaměstnavatelé si tyto faktory uvědomují a poptávka po moderních světelných zdrojích stále stoupá. „Zpětnou vazbu máme opravdu pozitivní, společnost Siemens objednává naše produkty i do dalších prostor. Zaměstnanci dle klienta vyzařují větší pohodu, což se odráží také na jejich výkonu,“ komentuje spolupráci projektový manager Spectrasol Ondřej Kubíček.

Sledujte nás:

O nás v médiích

TV Morava: Téma týdne 35/2022

TV Morava: Téma týdne 35/2022

Letní prázdniny jsou u konce. Školy se po dvou měsících opět zaplnily žáky mimo jiné i těmi, kteří do lavic letos usedli vůbec poprvé. Do prvních tříd letos jen v Olomouci nastoupilo 1109 žáků. Prvňáčky přivítali třeba i na Základní škole Stupkova. Zdroj:...

Seznamte se s našimi projekty v dokumentu České televize