Zúčastnili jsme se projektu Vojenské zdravotnictví

23. 09. 2022 | Aktuality

Minulý týden jsme se zúčastnili projektu „Vojenské zdravotnictví“, v rámci kterého jsme měli příležitost prezentovat naše prokognitivních osvětlení pro polní nemocnice a další vojenská lékařská zařízení. Cílem tohoto setkání bylo vydefinovat oblasti potřeb zdravotnického sektoru Armády České republiky a zabezpečit jejich uspokojení z tuzemských zdrojů.

Úspěšná spolupráce s AČR nám může pomoci při realizaci dodávek pro ostatní armády členských zemí NATO získáním zatřídění STANAG.

Konference se mimo jiné zúčastnil brigádní generál MUDr. Zoltán Bubeník – ředitel sekce vojenského zdravotnictví MO, RNDr. Jiří Hynek – prezident a výkonný ředitel AOBP a Petr Foit – místopředseda představenstva Asociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků.

Akce byla organizována Asociací obranného a bezpečnostního průmyslu ve spolupráci s EGO Zlín.

Sledujte nás:

O nás v médiích

Spectrasol ve Vogue!  

Spectrasol ve Vogue!  

O červnové chronobiologické přednášce Satchina Pandy, na níž jsme se podíleli, jsme už psali. Ale ještě jednou se k ní vrátíme - vždyť první zmínka o prokognitivním světle a Spectrasolu v „módní bibli“ je jen jednou! Pokud si chcete připomenout Satchinovo vystoupení...