Zúčastnili jsme se projektu Vojenské zdravotnictví

23. 09. 2022 | Aktuality

Minulý týden jsme se zúčastnili projektu „Vojenské zdravotnictví“, v rámci kterého jsme měli příležitost prezentovat naše prokognitivních osvětlení pro polní nemocnice a další vojenská lékařská zařízení. Cílem tohoto setkání bylo vydefinovat oblasti potřeb zdravotnického sektoru Armády České republiky a zabezpečit jejich uspokojení z tuzemských zdrojů.

Úspěšná spolupráce s AČR nám může pomoci při realizaci dodávek pro ostatní armády členských zemí NATO získáním zatřídění STANAG.

Konference se mimo jiné zúčastnil brigádní generál MUDr. Zoltán Bubeník – ředitel sekce vojenského zdravotnictví MO, RNDr. Jiří Hynek – prezident a výkonný ředitel AOBP a Petr Foit – místopředseda představenstva Asociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků.

Akce byla organizována Asociací obranného a bezpečnostního průmyslu ve spolupráci s EGO Zlín.

Sledujte nás:

O nás v médiích

Hynek Medřický pro iDNES: Čím se méně svítí v ulicích, tím lépe

Hynek Medřický pro iDNES: Čím se méně svítí v ulicích, tím lépe

Jak ovlivňuje světlo a mobilní displeje naše biologické hodiny a zdraví? A jak nakládat se světlem doma nebo ve veřejném prostoru, aby nedocházelo k narušení přirozených cirkadiánních rytmů? Nejen na to odpovídal v rozhovoru pro iDNES.cz Hynek Medřický. ,,Spánek nemá...

PRIMA CNN NEWS: Reportáž z galavečera Český Goodwill 2023

PRIMA CNN NEWS: Reportáž z galavečera Český Goodwill 2023

Ve čtvrtek 19. října byly po jedenácté slavnostně předány firmové oscary. Získávají je firmy a podnikatelé, kterých si lidé váží.  ,,Dneska lidé tráví více než 90 % času v budovách, pod střechou a za sklem, takže my máme elektrické světlo, které je podobné slunci,"...