Zúčastnili jsme se projektu Vojenské zdravotnictví

23. 09. 2022 | Aktuality

Minulý týden jsme se zúčastnili projektu „Vojenské zdravotnictví“, v rámci kterého jsme měli příležitost prezentovat naše prokognitivních osvětlení pro polní nemocnice a další vojenská lékařská zařízení. Cílem tohoto setkání bylo vydefinovat oblasti potřeb zdravotnického sektoru Armády České republiky a zabezpečit jejich uspokojení z tuzemských zdrojů.

Úspěšná spolupráce s AČR nám může pomoci při realizaci dodávek pro ostatní armády členských zemí NATO získáním zatřídění STANAG.

Konference se mimo jiné zúčastnil brigádní generál MUDr. Zoltán Bubeník – ředitel sekce vojenského zdravotnictví MO, RNDr. Jiří Hynek – prezident a výkonný ředitel AOBP a Petr Foit – místopředseda představenstva Asociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků.

Akce byla organizována Asociací obranného a bezpečnostního průmyslu ve spolupráci s EGO Zlín.

Sledujte nás:

O nás v médiích

TV Morava: Téma týdne 35/2022

TV Morava: Téma týdne 35/2022

Letní prázdniny jsou u konce. Školy se po dvou měsících opět zaplnily žáky mimo jiné i těmi, kteří do lavic letos usedli vůbec poprvé. Do prvních tříd letos jen v Olomouci nastoupilo 1109 žáků. Prvňáčky přivítali třeba i na Základní škole Stupkova. Zdroj:...

Seznamte se s našimi projekty v dokumentu České televize