Představujeme novinku pro školy: svítidlo Spectrasol SCHOOL INO

15. 04. 2024 | Aktuality, Články

Národní ústav duševního zdraví ČR před nějakou dobou zveřejnil zneklidňující zprávu o stavu psychiky českých studentů a žáků, kterou jsme na našem LinkedIn sdíleli s komentářem o světle. Jedním z faktorů, který významně působí na duševní, ale i fyzické zdraví, je právě (ne)dostatek co nejpřirozenějšího světla.

Škola je místem, kde studenti a pedagogové tráví velkou část dne, proto jsme se ve Spectrasolu zaměřili na vývoj nového svítidla SCHOOL INO určeného právě do těchto prostor.

Využíváte stále zářivky nebo standardní LED světla? Ty psychickému ani fyzickému zdraví neprospívají. Lidský organismus potřebuje v maximální míře světlo přirozené.

Řešením pro uzavřené prostory tříd a pracoven je prokognitivní osvětlení Spectrasol SCHOOL INO, které má prokazatelně pozitivní vliv na pohodu, kognitivní funkce i zrak uživatelů. Je vyvinuté a ověřené v rámci grantového projektu Středočeského inovačního institutu realizovaného ve spolupráci s ČVUT na ZŠ pro žáky se zrakovými handicapy.

A nyní navíc téměř o polovinu levnější než dosud nabízená řešení. Konzultace i návrh osvětlení provedeme pro vaši školu zdarma. Chcete vědět více a čerpat slevu 20 % na předobjednávky do konce května? Seznamte se SCHOOL INO zde.

Sledujte nás:

O nás v médiích