Jsme součástí redakční rady časopisu CDAI REVIEW

19. 04. 2022 | Aktuality

Velká gratulace!
Výkonný ředitel Spectrasolu Daniel Jesenský byl jmenován členem reprezentativní redakční rady časopisu CDAI REVIEW, komunikační platformy Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu.
To nám přináší bližší kontakt s tímto oborem a možnost oboustranného sdílení informací. Je to zároveň čest se pravidelně setkávat s veliteli a řediteli státních institucí a firem z oblasti obrany, bezpečnosti a IZS.

Děkujeme zástupcům vydavatelství MS Line a Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu za projev důvěry a tuto příležitost.

Sledujte nás:

O nás v médiích

Hynek Medřický pro iDNES: Čím se méně svítí v ulicích, tím lépe

Hynek Medřický pro iDNES: Čím se méně svítí v ulicích, tím lépe

Jak ovlivňuje světlo a mobilní displeje naše biologické hodiny a zdraví? A jak nakládat se světlem doma nebo ve veřejném prostoru, aby nedocházelo k narušení přirozených cirkadiánních rytmů? Nejen na to odpovídal v rozhovoru pro iDNES.cz Hynek Medřický. ,,Spánek nemá...

PRIMA CNN NEWS: Reportáž z galavečera Český Goodwill 2023

PRIMA CNN NEWS: Reportáž z galavečera Český Goodwill 2023

Ve čtvrtek 19. října byly po jedenácté slavnostně předány firmové oscary. Získávají je firmy a podnikatelé, kterých si lidé váží.  ,,Dneska lidé tráví více než 90 % času v budovách, pod střechou a za sklem, takže my máme elektrické světlo, které je podobné slunci,"...