Vážení přátelé a kolegové,
přepínáme do letního módu! S horkými paprsky přicházejí nekonečně dlouhé dny, slunce pálí a vzduch voní nadcházejícím volnem. Sami to určitě cítíte – jakmile se venku pořádně rozsvítí, okamžitě z nás padá stres a únava, a všechno se zdá snazší. Například jen tak být a pořádně dobít baterky po měsících, kdy bylo sluneční světlo nedostatkovým zbožím.
Ať už plánujete léto strávit na pláži u moře, lezením po horách, nebo jen s knížkou v houpací síti na zahradě, doufáme, že načerpáte co nejvíce té pravé, hřejivé sluneční energie. (A kdyby pršelo, víte, kam se obrátit.)
Přejeme vám příjemné prožití letních dnů, krásnou dovolenou plnou pohody a především zasloužený odpočinek.

